Działalność społeczna

Dzięki naszej współpracy z Fundacją Gracjany Pawlak w siedzibie LIZP realizowany jest projekt pt. „Kompleksowe wsparcie rodzin”, finansowany ze środków Urzędu Miasta Zielonej Góry, w ramach którego oferujemy bezpłatne konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne przez cały 2020 rok. Jeśli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry i chcesz wziąć udział w projekcie, zadzwoń: 690 047 382.

.

Prowadzimy dystrybucję książeczki psychoedukacyjnej na temat budowania zdrowych relacji osobistych i zawodowych, wydrukowanej dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Zielonej Góry. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do odbioru bezpłatnych książeczek i do ciekawej lektury! Zadzwoń: tel. 690 047 382.

.

W naszej siedzibie realizowany jest również projekt pt. „Zdrowie psychiczne w placówkach medycznych i instytucjach budżetowych”, finansowany ze środków Urzędu Miasta Zielonej Góry, w ramach którego odbędą się bezpłatne superwizje pracy z pacjentem oraz superwizje pracy wewnątrzzespołowej w budżetowych placówkach medycznych z terenu Zielonej Góry. Rekrutacja jeszcze trwa.

Superwizje mogą być indywidualne i/lub zespołowe, prowadzone będą przez wykwalifikowanych psychoterapeutów, superwizorów i trenerów przywództwa.

W projekcie udział mogą wziąć tylko placówki budżetowe z Zielonej Góry: osoby zarządzające placówką medyczną, lekarze, pielęgniarki, terapeuci, psycholodzy, osoby zatrudnione na innych stanowiskach w placówkach medycznych.

Zapisy pod numerem telefonu: 607 349 941.

Zapraszamy!